Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 2 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 1 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | wool, 100%Wool |
| Brand Name | sparsil |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Size | Head Circumference 56cm~60cm |
| Width may have 2~4cm error | 20cm |
| Length mag have 2~4cm error | 25cm |
| Note | Kntted product has larger elast |
Instock
There are no reviews yet.