Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 3 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 09005 |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Fur, Rabbit. |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| style | winter hat, beanies, bonnet |
| color | black, white, pink, grey, khaki, light purple |
| size | 55-60cm |
| Applicable scene | Leisure, shopping, vacation, travel |
| style1 | Warmth, age reduction, windproof |
| Without eaves | yes |
| season | Winter, spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.