Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | COTTON |
| Brand Name | XIADAILA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Size | 54cm-58cm |
Instock
There are no reviews yet.