Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Autumn2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 23W-8 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | COTTON |
| Brand Name | dianjie |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Size | 56-58cm |
Instock
There are no reviews yet.