Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 20 cm |
| Feature | WEDDING |
| Applicable Scene | party |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | LDV06 |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Solid |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Fedoras |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Size | 25cm |
| is_Customized | yes |
Instock
There are no reviews yet.