Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Autumn2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | ZKG21, ZKG21 |
| Pattern Type | Solid, Solid |
| Style | Casual, Fashion / Casual |
| Gender | WOMEN, Women/Men |
| Department Name | ADULT, Adult |
| Material | Faux Fur, Faux Fox Fur |
| Brand Name | Qearlstar |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Item type | Bomber Hats |
| Hat Perimeter | about 58-60cm |
| Hat width | about 13cm |
| Color | 20 color |
Instock
There are no reviews yet.