Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Fur, Rabbit. |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Fabric name | rabbit 's hair |
| color | black/white/pink/Gray /Khaki /Beige /Purple /Blue |
| size | 54-60cm |
| The fur | 100% real fur |
| the size of pom poms | 13-15cm |
| Year/season of release | autumn 2023 |
| Function | keep warm/fashion |
Instock
There are no reviews yet.