Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 25 × 5 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | MX18107Q |
| Pattern Type | Plaid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | wool, COTTON, Acrylic |
| Brand Name | ENJOYFUR |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| CN | Hebei |
| Origin | Mainland China |
| Fur Pom Pom hat season | Winter and Autumn |
| Fur Pom Pom hat material | High quality wool materials |
| Fur Pom Pom material | Natural raccoon fur and fox fur |
| Fur Pom Pom hat size | One size with good stretch for 52-58 cm |
| Fur pom pom hat style | Classic street shot style |
Instock
There are no reviews yet.