Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Star Product |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | no fire |
| Dimensions | 20cm |
| Battery | no battery |
| Gender | Unisex |
| Features | cartoon/卡通, Educational, SOFT, Stuffed & Plush |
| Model Number | FL074 |
| Theme | Movie & TV |
| Type | FASHION DOLL |
| Material | Short Plush |
| Brand Name | FLFLTOY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Item Type | Dolls |
| feature | brand new and quality |
Instock
There are no reviews yet.