Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Berets |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual, Stylish, cute |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Fur, Starry sky |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Berets |
| Size | Cap circumference about 57-58cm |
| Applicable | Everyday, shopping, party |
Instock
There are no reviews yet.