Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate , Multifunction |
| Applicable Scene | Beach, Casual |
| Applicable Season | winter, Winter |
| Model Number | 248, 6-11 |
| Pattern Type | Patchwork, Solid |
| Style | Novelty, Casual |
| Gender | WOMEN, WOMEN |
| Department Name | ADULT, Adult |
| Material | POLYESTER, wool, Wool |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies, Skullies & Beanies |
| Brand Name | XIADAILA |
| Place Of Origin | China (Mainland) |
| Release Date | Autumn2022 |
| size | 56-58cm |
Instock
There are no reviews yet.