Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | B0110 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | XaYbZc |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Head Circumference | 56-60cm |
| Color | Red, Black, Grey, Coffee, Beige |
| Service | Wholesale & Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.