Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 17 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | C441 |
| Style | Formal |
| Pattern Type | Solid |
| Department Name | ADULT |
| Material | wool |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | WZRYTTL |
| Item Type | Fedoras |
| CN | Hebei |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New with 100% natural wool |
| Up to 16 color | you can use them to make your own unique hat |
| One size | most adluts, from 55-59cm |
| Semi-products | feltbody, woolfelt, cones, wool hood for make hats |
| 2 kinds Weight | 100-120g, 150-180g |
| Guarantee | 100% wool felt, high quality guarantee |
| Season | Autumn Winter |
| Note | We promise every picture is real photo |
| Please visit my store | for other millinery supplies |
Instock
There are no reviews yet.