Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | summer |
| Model Number | Sun Hat |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Baseball caps |
| Material: | Cotton Polyester |
| Size: | Head circumference: 56-59cm |
| Feature1: | Quick-Dry |
| Feature2: | Short Brim |
| Feature3: | Adjustable |
Instock
There are no reviews yet.