Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Spring2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | jr1 |
| Pattern Type | Striped |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER, Fur |
| Brand Name | Cllikko |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| CN | Zhejiang |
| For people | Lady ;Female; Women; Ladies.girls |
| Whether To Support Wholesal | We Support Wholesale And Drop Shipping |
| HatStyle | Fashion Winter Hat;Casual Hat |
| Hat Size | 55-61cm |
| Colors | black, white, gray.wine red, khaki |
| Season, | winter, spring |
Instock
There are no reviews yet.