Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | S780 |
| Lens Width | 49mm |
| Lens Height | 42mm |
| Lenses Material | RESIN |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective, UV400 |
| Brand Name | LAURINNY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Style | Round |
Instock
There are no reviews yet.