Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Model Number | Dokly NO18 |
| Lens Width | 54mm |
| Lens Height | 42mm |
| Lenses Material | Plastic |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR, UV400, polarized |
| Brand Name | DOKLY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Style | Wrap |
Instock
There are no reviews yet.