Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | GOGGLE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Floral Reading Glasses |
| Lens Width | 62mm |
| Lens Height | 27mm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic, PC |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | polarized |
| Brand Name | KLASSNUM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Product Name | Floral Reading Glasses with Case |
| Style | Fashion, Classic |
| Color | Printed Purple, Printed Yellow, Printed Grey |
| Lens Material | Resin |
| Lens Features | Anti Blue Light, Anti Radiation |
| Magnification Streng | Strength 1.0x ~ 4.0x |
Instock
There are no reviews yet.