Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | Oval |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | ZPLI200930 |
| Lens Width | 54cm |
| Lens Height | 41cm |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | Dark Brown |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | Gradient |
| Brand Name | JM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Feature | Bifocal Reading Sunglasses |
Instock
There are no reviews yet.