Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Home Comfort |
| Applicable Scenarios | Indoor Home |
| Product Type | Portable reading glasses |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 1025 |
| Lens Width | 5.1cm |
| Lens Height | 2.8cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| characteristic | Halterneck |
| attended mode | Magnetic attraction |
| advantage | Ultra lightweight and portable |
Instock
There are no reviews yet.