Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 7733aiwei/L7004 |
| Lens Width | 5.3cm |
| Lens Height | 5cm |
| Coating | EMI |
| Frame Material | STAINLESS STEEL |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | BINSYSU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.