Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 7 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | GFT218fy |
| Lens Width | 48 mm |
| Lens Height | 48 mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR, Gradient, UV400 |
| Brand Name | ReeXunky |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Style | SQUARE |
Instock
There are no reviews yet.