Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | Indoor Home |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | CAT EYE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | MSR037 |
| Lens Width | 5.1cm |
| Lens Height | 4.0cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | MODFANS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Bridge Size | 17mm |
| Diopter | +0.5+0.75+1.0, +1.5, 1.75, +200, +250, +300, +350, +400 |
| Color | Black, Khaki, Turquoise, Demi, |
| Model | MSR037 |
Instock
There are no reviews yet.