Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | CAT EYE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 1054N |
| Lens Width | 5cm |
| Lens Height | 4cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | Ahora |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.