Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 4.5cm |
| Lens Height | 2.4cm |
| Coating | EMI |
| Frame Material | STAINLESS STEEL |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, None |
| dropshipping | wholesale |
| Feature 1 | glasses |
| Feature 2 | gafas |
| Feature 3 | glasses for men |
| Feature 4 | oculos |
| Feature 5 | reading glasses |
| Feature 6 | lentes opticos para mujer |
| Feature 7 | reading glassess women |
| Feature 8 | blue light glasses |
| Feature 9 | anti blue light glasses |
| Feature 10 | glasses women |
| Feature 11 | vintage |
| Feature 12 | okulary |
Instock
There are no reviews yet.