Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 8 cm |
| Model Number | laohua 2201, 2247, 2208 |
| Lens Width | 5.3cm |
| Lens Height | 4.2cm |
| Coating | HC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | MEN, WOMEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | polarized |
| Brand Name | JOSEJINN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.