Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | Butterfly |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | AL3023BS |
| Lens Width | 53mm |
| Lens Height | 48mm |
| Lenses Material | TAC |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN, Women |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | polarized, UV400, Photochromic, UV400, Polarized, Photochromic |
| Brand Name | LIOUMO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Frame Feature | Stylish, Confortable, Not easy to scratch |
| Suitable For Face | Round face, Long face, Suqare face, Oval face |
| Usage Scope | Driving, Shopping, Travel, Ourdoor sports |
| Season | Spring, Summer, Fall, Winter |
Instock
There are no reviews yet.