Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Item Length | 58cm |
| Material | Acrylic |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Eyewear Accessories | Chains & Lanyards |
| Item Type | Eyewear Accessories |
Instock
There are no reviews yet.