Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 8 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | L220508 |
| Lens Width | 5.0cm |
| Lens Height | 4.9cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | MDOD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| type 1 | Multifocal |
| type 2 | Dual purpose |
| type 3 | Large Frame |
| type 4 | Anti Blue Light |
Instock
There are no reviews yet.