Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 2 cm |
| Model Number | fashion sunglasses |
| Lens Width | 58mm |
| Lens Height | 53mm |
| Lenses Material | RESIN |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Brand Name | JURUI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Style | HEART |
Instock
There are no reviews yet.