Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Home Comfort |
| Applicable Scenarios | Indoor Home |
| Product Type | Folding reading glasses |
| Style type | PILOT |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | LH013 |
| Lens Width | 4.9cm |
| Lens Height | 3.7cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | FONEX |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.