Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Portable reading glasses |
| Style type | Oval |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | MY028 |
| Lens Width | 4.9cm |
| Lens Height | 3.2cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | may flower |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| BRAND | May Flower |
| COLOR | Tortoise |
| Type | with case |
| Type2 | Portable |
| SEX | Unisex |
Instock
There are no reviews yet.