Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | motion |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Riding sunglasses |
| Style type | edge |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 57mm |
| Lens Height | 53mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Optical Attribute | Gradient, Photochromic, Anti-reflective, UV400 |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| name 1 | sunglasses men |
| name 2 | glasses man |
| name 3 | lentes de sol hombre |
| name 4 | zonnebril mannen |
| name 5 | driving glasses |
| name 6 | aviator glasses |
| style | oculos homens |
| support | Drop shopping and Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.