Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | boundless |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 2-176-rim |
| Lens Width | 5.3cm |
| Lens Height | 3.2cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex, Men |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | ONEVAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Brand | Good Sight |
| Color | Gold |
Instock
There are no reviews yet.