Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material | Silicone |
| Width(mm) | 15mm |
| Length(mm) | 15mm |
| Origin | Mainland China |
| Style | Ear hook |
| Model | EA0002 |
Instock
There are no reviews yet.