Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | ZP027 |
| Lens Width | 5cm |
| Lens Height | 2.8cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Titanium |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | nomanov |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.