Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Home Comfort |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | Oval |
| Model Number | Spectacles |
| Lens Width | 5.4cm |
| Lens Height | 2.4cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | Unisex, MEN, WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | elbru |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Features | Unisex Reading Eyewear |
| Features 1 | Prescription Optical Glasses |
| Features 2 | Women Men Hyperopia Eyeglasses |
| Features 3 | Resin Clear Lens Reading Eye Glasses |
| Features 4 | Brand Rimless Presbyopia Eyeglasses |
Instock
There are no reviews yet.