Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Silicone, Silicone |
| Brand Name | sinooptic |
| Origin | Mainland China |
| Item name | Silicone nose pad |
| Color | Clear |
| Size | 13/14/15mm optional |
| Type | Screw-in or push-in optional |
| Place of Origin | China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.