Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Lens Width | 50mm |
| Lens Height | 51mm |
| Frame Material | Acetate |
| Model Number | LTH348 |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.