Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Width(mm) | 19mm |
| Length(mm) | 27mm |
| Material | Silicone, Silicone |
| Shapepattern | Conjoined |
| Brand Name | Nuorishi |
| Origin | Mainland China |
| Color | Clear |
| Design | Screw-in |
| Size | 5 size for options |
| Pack | 20 pcs a bag |
| Place of Origin | Jiangsu, China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.