Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | Travel |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | square |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | SM1724 |
| Lens Width | 5.3cm |
| Lens Height | 4.9cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Material | CR-39 |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | Glocco |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| 1 | Computer Glasses |
| 2 | Thick Frame Sunglasses |
| 3 | Clear Lens Glasses |
| colors | red, green, black.purple, red, white |
Instock
There are no reviews yet.