Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lenses Material | Plastic |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | gootrades |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | None |
| Style | GOGGLE |
| Occasion | Party |
| Size | Approx.27cm*11cm |
| Material | Plastic |
| Feature 1 | Big Glasses |
| Feature 2 | Party Decoration Supplies |
Instock
There are no reviews yet.