Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | square |
| Lens Width | 6.2cm |
| Lens Height | 4.2cm |
| Coating | HC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | transparent |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | DIXSG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.