Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Style type | square |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 35mm |
| Lens Height | 54mm |
| Frame Material | Plastic |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.