Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | G8094Anti-blue light |
| Lens Width | 6.5cm |
| Lens Height | 3.7cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | BINSYSU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Function | myopia -0.5 -1.0 -1.5 -2.0 -2.5 -3.0 To -6.0 |
Instock
There are no reviews yet.