Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.234 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Vacation |
| Applicable Scenarios | Travel |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | CAT EYE |
| Lens Width | 61mm |
| Lens Height | 52mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | polarized, MIRROR, Anti-reflective, UV400 |
| Brand Name | WIMN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.