Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 40*40cm |
| Material | Microfiber |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Eyewear Accessories | Lens Cloth |
| Item Type | Eyewear Accessories |
| Color | Color Random |
| Model | ZY4040220 |
| Lens Cleaner | High Quality Lens Cloth |
| Style | Big Size Lens Clothes |
| Pattern | Solid |
| Lens cloth size | 40cm*40cm |
Instock
There are no reviews yet.