Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 110 × 10 cm |
| Lens Width | 50mm |
| Lens Height | 48mm |
| Model Number | TRJ-09 |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| frame material | TR 90 |
Instock
There are no reviews yet.