Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 6 cm |
| Model Number | 1513 |
| Lens Width | 4.6cm |
| Lens Height | 3.8cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | Meeshow |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Frame Length | 143mm |
| Hinge | High Quality Flex |
| Function | UV400, ANTI BLUE RAY |
| Frame height | 45MM |
| Frame width | 137mm |
| Power | +1.0 to +4.0 |
| pack way | pouch, cleaning cloth |
| temple Length | 148mm |
Instock
There are no reviews yet.