Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 2251 |
| Lens Width | 5.2cm |
| Lens Height | 3.0cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | BINSYSU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.